PSV Netwerk
vrijdag 21 juli 2017 - 20:38                      favorieten | nieuwsbrief | RSS RSS
Ga naar de vorige topic Ga naar de volgende topic

PSV Forums » Andere Sporten » Wielrennen

HR

Deze topic is open en bestaat uit 58 pagina's: 1 2 3 4 5 6 ... 58 »

HR

DSL
Mister PSV
Winnaar WK Pool 2006

Vak: -
Droomaankoop: David Villa
Posts: 19932
Reg.: 31 juli 2000

Het wielerseizoen is alweer begonnen met wat exotische koersen in met name Oceanië en Zuid Amerika. De belangrijkste gereden koersen zijn de nationale kampioenschappen van Australië en Nieuw Zeeland.

De nieuwe Australische topploeg GreenEdge pakte gelijk de dubbel in eigen land.

NK Weg Australië
1. Simom Gerrans (GreenEdge) 4.07.38
2. Matthew Lloyd (Lampre) +0.02
2. Richie Porte (Sky) +0.02

NK Tijdrijden Australië
1. Luke Durbridge (GreenEdge) 46.20
2. Cameron Meyer (GreenEdge) +0.07
3. Michael Rogers (Sky) +0.16

NK Weg Nieuw Zeeland: Michael Vink (amateur)
NK Tijdrijden Nieuw Zeeland: Paul Odlin (Subway Cycling Team) 49.35

____________





Een overzicht van de belangrijkste renners/transfers en de Nederlanders per ploeg.

S: Blijvende renners
I: Inkomende renners
O: Uitgaande renners

Nederlanders in hoofdletters.

Nederlandse ploegen

Rabobank
S: BOOM, BOS, CLEMENT, FLENS, GESINK, KRUIJSWIJK, LEEZER, MOLLEMA, SLAGTER, TANKINK, TEN DAM, TJALLINGII, VAN EMDEN, VAN WINDEN, VERMELTFOORT, Barredo, Breschel, Brown, Garate, Martens, Matthews, Niermann, Sanchez Gil, Wynants
I: BOL, KELDERMAN (neo), Renshaw (HTC)
O: LANGEVELD, WEENING (GreenEdge), Freire (Katusha)

Vacansoleil - DCM
S: HOOGERLAND, KEIZER, LIGTHART, MOL, POELS, RUIJGH, WESTRA, Carrara, De Gendt, Devolder, R.Feillu, Lagutin, Leukemans, Marcato, Pavarin, Selvaggi, Veuchelen
I: LINDEMAN, MARKUS, Novikov (neo), VAN HUMMEL (Skil), Boeckmans (Topsport Vlaanderen), Defifl, Mortensen (Leopard), Larsson (SaxoBank), Marczynski, Morajko (CCC-Polsat), Valls (Geox), Van Impe (Quick Step)
O: MOURIS (GreenEdge), VAN LEIJEN, Golas (Quick Step), Anza, Pidgornyy, Gardeyn, Ongarato (?), Belkov (Katusha), Bozic (Astana), Ricco, Mosquera (geschorst)

Project 1t4i
De opvolger van Skil, de naam van de sponsor wordt pas tijdens het seizoen bekend gemaakt.

S: CURVERS, TIMMER, VAN ZANDBEEK, VEELERS, Bonnin, Dumuseau, De Backer, Doi, Fröhlinger, Geniez, Geschke, Huguet, Hupond, Ji, Kittle, Kluge, Sprick
I: DUMOULIN, SINKELDAM, Ludvigsson (neo), STAMSNIJDER, Klemme (Leopard), Degenkolb, Gretsch (HTC)
O: CHAIGNEAU (amateurs), van HUMMEL (Vacansoleil), Docker (GreenEdge), Feng (?), Reimer (gestopt)


Overige ProTeams

Ag2r - La Mondiale 2012 (Fra)
S: Gadret, Nocentini, Peraud, Roche
I: Belletti (Colnago), Casper (Saur)
O: Dessel (gestopt)

Astana (Kaz)
S: Gasparotto, Kessiakoff, Kashechkin, Kreuziger, Vinokourov
I: Bozic (Vacansoleil), Brajkovic (Radioshack), Gavazzi (Lampre), Ponzi (Liquigas)
O: Davis (GreenEdge), Lorenzetto (gestopt)

BMC Racing Team (Usa)
S: Ballan, Burghardt, Evans, Hincapie, van Avermaet
I: Gilbert (Lotto), Hushovd (Garmin), van Garderen (HTC)
O: KROON (SaxoBank)

Euskaltel - Euskadi (Esp)
S: Anton, Astarloza, Nieve, Sanchez Gonzalez
I: niets noemenswaardigs
O: Castroviejo (Movistar), Fernandez de Larrea (Garmin)

FDJ - Bigmat (Fra)
S: Casar, Fedrigo, Hutarovich, Pinot
I: Demare (neo, wereldkampioen beloften)
O: niets noemenswaardigs

GreenEdge Cycling (Aus)
S: nieuwe ploeg
I: LANGEVELD, WEENING (Rabobank), MOURIS (Vacansoleil), Davis (Astana), Gerrans (Sky), Goss (HTC), McEwen (Radioshack), O'Grady (Leopard)
O: -

Katusha Team (Rus)
S: Galimzyanov, Gusev, Moreno, Paolini, Rodriguez Oliver
I: Freire (Rabobank), Menchov (Geox), Spilak (Lampre)
O: Di Luca (Acqua & Sapone), Hoste (Accent.Jobs), Ivanov (gestopt), Karpets (Movistar), Kolobnev (geschorst?)

Lampre - ISD (Ita)
S: Bole, Cunego, Petacchi, Scarponi
I: Lloyd (zat zonder ploeg)
O: Gavazzi (Astana), Spilak (Katusha)

Liquigas - Cannondale (Ita)
S: Basso, Nibali, Sagan, Viviani
I: Sarmiento (Acqua & Sapone)
O: Ponzi (Astana)

Lotto - Belisol (Bel)
S: Greipel, Roelandts, Van Den Broeck, Vanendert
I: BULGAC (neo), VAN LEIJEN (Vacansoleil), Henderson (Sky)
O: Aerts, Lang (gestopt), Bakelants (Radioshack), Gilbert (BMC)

Movistar Team (Esp)
S: Arroyo, Bruseghin, Lastras, Rojas, Ventoso
I: Castroviejo (Euskaltel), Cobo (Geox), Karpets (Katusha), Valverde (schorsing), Visconti (Farnese Vini)
O: Garcia Acosta (gestopt), Soler (nog altijd aan het revalideren), Tondo (overleden)

OmegaPharma - Quick Step (Bel)
De sponser is overgestapt van Lotto naar Quick Step.

S: TERPSTRA, Boonen, Chavanel, Ciolek, Steegmans
I: Grabsch, T.Martin, Velits-broers (HTC), Leipheimer (Radioshack)
O: DE MAAR (UnitedHealthCare), ENGELS (gestopt), Seeldraeyers (Astana)

Radioshack - Nissan (Usa)
Fusie van Radioshack en Leopard

S RSH: Horner, Klöden, Machado, Popovych, Zubeldia
S LEO: POSTHUMA, Bennati, Cancellara, Gerdemann, Monfort, Schleck-broers, Voigt
I: Bakelants (Lotto)
O RSH: Armstrong (gestopt), Brajkovic (Astana), Leipheimer (Quick Step), McEwen (GreenEdge), Paulinho (SaxoBank).
O LEO: STAMSNIJDER (Skil), O'Grady (GreenEdge), Wegmann (Garmin), Weylandt (overleden)

SaxoBank (Den)
S: Contador, Haedo, Nuyens, Sörensen
I: KROON (BMC), Paulinho (SaxoBank)
O: Larsson (Vacansoleil), Porte (Sky)

Sky Professional Cycling Team (Gbr)
S: Boasson Hagen, Flecha, Froome, Rogers, Uran, Wiggins
I: Cavendish (HTC)
O: Arvesen, Cioni (gestopt), Gerrans (GreenEdge), Henderson (Lotto)

Team Garmin - Barracuda (Usa)
S: M.KREDER, Maaskant, Farrar, Haussler, Hesjedal, D.Martin, Millar, Vande Velde, Vansummeren
I: T.DEKKER (schorsing), R.KREDER (neo), Fernandez de Larrea (Euskaltel), Wegmann (Leopard)
O: Hushovd (BMC)


ProContinental ploegen

Accent.jobs - Willems Verandas (Bel): VAN DIJK, VAN GROEN, Hoste
Acqua & Sapone (Ita): DI Luca, Garzelli, Napolitano
Andalucía (Esp): Lobato
Androni Giocattoli - CIPI (Ita): Rujano, Sella, Serpa
Bretagne - Schuller (Fra): Lequatre
Caja Rural (Esp): Cardoso
Cofidis (Fra): Dumoulin, Moncoutié, Taaramäe
Colnago - CSF Inox (Ita): Modolo, Pozzovivo
Colombia - Coldeportes (Col): Duarte
Europcar (Fra): Rolland, Voeckler
Farnese Vini - Selle Italia (Ita): Gatto, Guardini, Pozzato
Landbouwkrediet (Bel): BELLEMAKERS, HONIG, TRAKSEL, De Waele
RusVelo (Rus): Kozontchuk
Saur - Sojasun (Fra): Coppel, Hivert
Team Champion System (Chn): Kirsipuu
Team NetApp (Ger): König
Team SpiderTech powered by C10 (Can): Fairly
Team Type 1 - Sanofi (Usa): VERSCHOOR, Efimkin
Topsport Vlaanderen - Mercato (Bel): Cornu
UnitedHealthcare Pro Cycling (Usa): DE MAAR, VAN POPPEL, REUS, Sutherland
Utensilnord - Named (Ita): Vila

____________

Morgen/vannacht begin de Tour Down Under waar alle ProTeams, waaronder Rabobank en Vacansoleil, aan het vertrek staan. De ronde heeft voor het eerst in haar bestaan ook een aankomst(je) bergop.

Gisteren was er al een voorproefje met nagenoeg hetzelfde startveld, de Cancer Council Classic heeft geen officiële UCI status, maar toch hier de top 5:

1 André Greipel (Ger) Lotto-Belisol 1:03:17
2 Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Procycling
3 Heinrich Haussler (Aus) Garmin-Barracuda
4 Jose Joaquin Rojas (Spa) Movistar
5 Steele Von Hoff (Aus) UNI SA-Australia

[Dit bericht is veranderd door Bas B (op 10 maart 2013 08:43:19).]
HRHR
HR

DSL
Mister PSV
Winnaar WK Pool 2006

Vak: -
Droomaankoop: David Villa
Posts: 19932
Reg.: 31 juli 2000

De eerste etappe in de Tour Down Under was een prooi voor Anré Greipel, hij bleef Petacchi nog net voor in de door een valpartij ontsierde massasprint. Haussler (gebroken sleutelbeen) en veteraan Guesdon (gebroken heup) waren de voornaamste slachtoffers, voor de laatste wellicht einde carriere (wilde nog 1x Paris-Roubaix rijden maar dat zit er waarschijnlijk niet in).

Etappe 1
1 André Greipel (Ger) Lotto-Belisol 4:33:40
2 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre - ISD
3 Yauheni Hutarovich (Blr) FDJ - BigMat
4 Fabio Sabatini (Ita) Liquigas - Cannondale
5 Daniele Bennati (Ita) RadioShack-Nissan

Klassement
1 André Greipel (Ger) Lotto-Belisol 4:33:30
2 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre - ISD 0:00:04
3 Martin Kohler (Swi) BMC
4 Yauheni Hutarovich (Blr) FDJ - BigMat 0:00:06
5 Rohan Dennis (Aus) UNI SA - Australia 0:00:07
HR
HR
Deze posting is niet nieuw sinds je vorige bezoek Gepost op 17 januari 2012 om 13:48:23.  Profiel  Stuur een privébericht  Bezoek de homepage  Lid van Supportersvereniging PSV   Wijzig deze posting  Quote deze posting in je reactie
HR
Ai lullig voor Haussler komt net terug van een blessure en nu een gebroken sleutelbeen, toch weer 6 weken eruit zonde.
HR
HR

DSL
Mister PSV
Winnaar WK Pool 2006

Vak: -
Droomaankoop: David Villa
Posts: 19932
Reg.: 31 juli 2000

Haussler had blijkbaar niet zijn sleutelbeen gebroken, want hij is gewoon opgestapt vannacht. Jurgen Roelandts heeft wel een nekwervel gebroken.

De tweede etappe van de Tour Down Under eindigde licht bergop, vorig jaar won Rabo's Michael Matthews nog op dezelfde aankomst en ook dit jaar was hij de sterkste in de sprint. Zijn landgenoot William Clarke reed echter nog als eenzame vluchter voor het peloton uit, Clarke reed de hele dag voorop met Martin Kohler die dankzij de tussensprints de nieuwe leider is.


Etappe 2
1 William Clarke (Aus) UNI SA - Australia 3:58:35
2 Michael Matthews (Aus) Rabobank 0:01:02
3 Simon Gerrans (Aus) GreenEDGE
4 Alejandro Valverde (Spa) Movistar
5 Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Procycling

Klassement
1 Martin Kohler (Swi) BMC 8:33:05
2 André Greipel (Ger) Lotto-Belisol 0:00:02
3 Michael Matthews (Aus) Rabobank 0:00:04
4 Simon Gerrans (Aus) GreenEDGE 0:00:08
5 Rohan Dennis (Aus) UNI SA - Australia
HR
HR
Deze posting is niet nieuw sinds je vorige bezoek Gepost op 19 januari 2012 om 14:02:06.  Profiel  Stuur een privébericht  Bezoek de homepage  Lid van Supportersvereniging PSV   Wijzig deze posting  Quote deze posting in je reactie
HR
Opnieuw zonde dat de rabobank er weer net niet aan te pas komt. Greipel wint de sprint, Renshaw word 5de jammer.
HR
HR

DSL
Mister PSV
Winnaar WK Pool 2006

Vak: -
Droomaankoop: David Villa
Posts: 19932
Reg.: 31 juli 2000

André Greipel won gisteren de massasprint in de Tour Down Under en nam daarmee de leiderstrui over van Kohler, maar vandaag ging dat tricot weer terug naar Kohler die deel uitmaakte van een eerste peloton met zo'n vijftig renners waarvan Oscar Freire de snelste bleek.

Morgen/vannacht de koninginnenrit met als traditionele scherprechter Willunga Hill, dit jaar ligt echter voor het eerst de aankomst ook bovenop dit klimmetje. De eerste 45 renners (enige Nederlander: Wilco Kelderman) staan nog binnen 12 seconden van elkaar, dus het kan nog alle kanten op.

Etappe 3
1 André Greipel (Ger) Lotto-Belisol 3:21:55
2 Yauheni Hutarovich (Blr) FDJ - BigMat
3 Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Procycling
4 Mark Renshaw (Aus) Rabobank
5 Robbie Mcewen (Aus) GreenEDGE

Etappe 4
1 Oscar Freire (Spa) Katusha 3:08:34
2 Gerald Ciolek (Ger) Omega Pharma-QuickStep
3 Daniele Bennati (Ita) RadioShack-Nissan
4 Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Procycling
5 Michael Matthews (Aus) Rabobank

Klassement
1 Martin Kohler (Sui) BMC 15:03:34
2 Michael Matthews (Aus) Rabobank 0:00:02
3 Oscar Freire (Spa) Katusha
4 Gerald Ciolek (Ger) Omega Pharma-QuickStep 0:00:06
5 Simon Gerrans (Aus) GreenEDGE 0:00:08

[Dit bericht is veranderd door DSL (op 20 januari 2012 09:27:14).]
HR
HR

PSV Down Under
Meervoudig international

Uit: Adelaide, Australia
Vak: Geen Seizoen Club Card
Droomaankoop: -
Posts: 2518
Reg.: 30 augustus 2005

Deze posting is niet nieuw sinds je vorige bezoek Gepost op 21 januari 2012 om 05:36:45.  Profiel  Stuur een email  Stuur een privébericht  Bezoek de homepage  MSN: PKamer1976@hotmail.com  Wijzig deze posting  Quote deze posting in je reactie
HR
Prachtige race gezien vandaag! Welcome back Valverde! Hij was erg emotioneel na afloop.
HR
HR

DSL
Mister PSV
Winnaar WK Pool 2006

Vak: -
Droomaankoop: David Villa
Posts: 19932
Reg.: 31 juli 2000

Kersvers Australisch kampioen Simon Gerrans heeft nu ook de Tour Down Under gewonnen, de thuisrenner kon als enige de sterk terugkerende Alejandro Valverde volgen in de koninginnenrit met aankomst op Willunga Hill. De Spanjaard won weliswaar de sprint en kwam in dezelfde tijd te staan als Gerrans, maar de Aussie wint omdat de som van de rituitslagen bij hem lager is. De slotrit naar Adelaide leverde wederom een sprintzege voor André Greipel op.

Etappe 5
1 Alejandro Valverde (Spa) Movistar 3:45:48
2 Simon Gerrans (Aus) GreenEDGE
3 Tiago Machado (Por) RadioShack-Nissan 0:00:02
4 Michael Rogers (Aus) Sky Procycling 0:00:04
5 Rohan Dennis (Aus) UNI SA - Australia 0:00:07

Etappe 6
1 André Greipel (Ger) Lotto-Belisol 1:56:48
2 Mark Renshaw (Aus) Rabobank
3 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre - ISD
4 Yauheni Hutarovich (Blr) FDJ - BigMat
5 Jose Joaquin Rojas (Spa) Movistar

Eindklassement
1 Simon Gerrans (Aus) GreenEDGE 20:46:12
2 Alejandro Valverde (Spa) Movistar
3 Tiago Machado (Por) RadioShack-Nissan 0:00:08
4 Michael Rogers (Aus) Sky Procycling 0:00:14
5 Rohan Dennis (Aus) UNI SA - Australia
6 Jan Bakelants (Bel) RadioShack-Nissan 0:00:16
7 Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Procycling 0:00:18
8 Javier Moreno (Spa) Movistar 0:00:23
9 Michael Matthews (Aus) Rabobank 0:00:29
10 Eduard Vorganov (Rus) Katusha 0:00:32

21 Wilco Kelderman (Ned) Rabobank



Het wielercircus gaat morgen verder in Argentinië waar de Tour de San Luis wordt gereden, een lastige rittenkoers met een paar serieuze bergen en een mooi startveld met een hoop goede Zuid Amerikanen en ook de nodige Europeanen zoals o.a. Alberto Contador. Het wordt sowieso een spannende week voor Contador, want als het goed is komt er eindelijk een uitspraak in zijn zaak..
HR
HR

DSL
Mister PSV
Winnaar WK Pool 2006

Vak: -
Droomaankoop: David Villa
Posts: 19932
Reg.: 31 juli 2000

De eerste twee ritten van de Argentijnse Tour de San Luis (2.1) werden in de sprint gewonnen door Francesco Chicchi. In de eerste rit viel het peloton door het slechte weer in waaiers uiteen waardoor een hoop klassementsrenners al tijd verloren.

Vanavond de eerste bergetappe met aankomst bergop (1270m|4.8km|7.2%) waar mannen als Contador, Nibali en Leipheimer die nog wel voor in het klassement staan de strijd zullen aangaan met een aantal goede Zuid Amerikanen.

Etappe 1
1 Francesco Chicchi (Ita) Omega Pharma - Quick Step 4:53:18
2 Juan Jose Haedo (Arg) Team Saxo Bank
3 Mauro Richeze (Arg) Argentina
4 Luis Mansilla (Chi) Chile
5 Jimmy Casper (Fra) Ag2R-La Mondiale

Etappe 2
1 Francesco Chicchi (Ita) Omega Pharma-QuickStep 3:22:40
2 Tom Boonen (Bel) Omega Pharma-QuickStep
3 Jake Keough (USA) Unitedhealtchare
4 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Movistar
5 Jimmy Casper (Fra) AG2R-La Mondiale

Klassement
1 Francesco Chicchi (Ita) Omega Pharma-QuickStep 8:15:38
2 Juan José Haedo (Arg) Team Saxo Bank 0:00:14
3 Jake Keough (USA) Unitedhealtchare 0:00:16
4 Mauro Richeze (Arg) Argentina
5 Paolo Locatelli (Ita) Colnago-CSF Bardiani 0:00:19
HR
HR

DSL
Mister PSV
Winnaar WK Pool 2006

Vak: -
Droomaankoop: David Villa
Posts: 19932
Reg.: 31 juli 2000

Alberto Contador is goed uit de winter gekomen, hij won de eerste bergrit van de Tour de San Luis (2.1) waar niemand hem kon volgen op de slotklim behalve Levi Leipheimer.
De Spanjaard verdedigt vanavond een voorsprong van vier seconden op de Amerikaan in een tijdrit van 16.5km van en naar de stad San Luis.

Etappe 3
1 Alberto Contador Velasco (Spa) Team Saxo Bank 4:29:27
2 Levi Leipheimer (USA) Omega Pharma-QuickStep
3 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Androni Giocattoli 0:00:05
4 Stefan Schumacher (Ger) Christina Watches-Ofone 0:00:09
5 Daniel Diaz (Arg) San Luis Somos Todos 0:00:12

Klassement
1 Alberto Contador Velasco (Spa) Team Saxo Bank 12:45:15
2 Levi Leipheimer (USA) Omega Pharma-QuickStep 0:00:04
3 Stefan Schumacher (Ger) Christina Watches-Ofone 0:00:19
4 Daniel Diaz (Arg) San Luis Somos Todos 0:00:22
5 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale 0:00:36
HR
HR

DSL
Mister PSV
Winnaar WK Pool 2006

Vak: -
Droomaankoop: David Villa
Posts: 19932
Reg.: 31 juli 2000

De tijdrit in de Tour de San Luis (2.1) ging naar Levi Leipheimer die ook meteen de nieuwe leider is met bijna een minuut voorsprong op Schumacher, Nibali en ex-leider Contador die teleurstelde.

Vanavond de koninginnenrit met aankomst op de Mirador del Sol (1450m|6.4km|8.7%) met stroken van rond de 15%.

Etappe 4
1 Levi Leipheimer (USA) Omega Pharma-QuickStep 0:22:33
2 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale 0:00:23
3 Stefan Schumacher (Ger) Christina Watches-Ofone 0:00:38
4 Sylvain Chavanel (Fra) Omega Pharma-QuickStep 0:00:39
5 Magno Prado Nazaret (Bra) Funvic-Pidamonhangab 0:00:44
6 Alberto Contador Velasco (Spa) Team Saxo Bank 0:01:01

Klassement
1 Levi Leipheimer (USA) Omega Pharma-QuickStep 13:07:52
2 Stefan Schumacher (Ger) Christina Watches-Ofone 0:00:53
3 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale 0:00:55
4 Alberto Contador Velasco (Spa) Team Saxo Bank 0:00:57
5 Sylvain Chavanel (Fra) Omega Pharma-QuickStep 0:01:20
HR
HR

DSL
Mister PSV
Winnaar WK Pool 2006

Vak: -
Droomaankoop: David Villa
Posts: 19932
Reg.: 31 juli 2000

Levi Leipheimer heeft de Tour de San Luis (2.1) gewonnen, de Amerikaan kwam in de slotdagen niet meer in gevaar ondanks een aanval van Alberto Contador in de koninginnenrit die hij nog wel won.
De twee laatste ritten eindigden weer in sprints met zeges voor Viviani en Boonen, die laatste zorgde dus voor de vierde ritzege van Quick Step dat ook de ronde wint met Leipheimer.

Etappe 5
1 Alberto Contador Velasco (Spa) Team Saxo Bank 4:19:59
2 Daniel Diaz (Arg) San Luis Somos Todos 0:00:02
3 Levi Leipheimer (USA) Omega Pharma-QuickStep 0:00:05
4 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli 0:00:25
5 Marcos Garcia (Spa) Caja Rural 0:00:44

Etappe 6
1 Elia Viviani (Ita) Liquigas-Cannondale 5:10:26
2 Juan José Haedo (Arg) Team Saxo Bank
3 Andrea Guardini (Ita) Farnese Vini-Selle Italia
4 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Movistar
5 Tom Boonen (Bel) Omega Pharma-QuickStep

Etappe 7
1 Tom Boonen (Bel) Omega Pharma-QuickStep 3:54:37
2 Andrea Guardini (Ita) Farnese Vini-Selle Italia
3 Maximiliano Richeze (Arg) Argentina
4 Jimmy Casper (Fra) AG2R-La Mondiale
5 Jake Keough (USA) Unitedhealtchare

Eindklassement
1 Levi Leipheimer (USA) Omega Pharma-QuickStep 26:32:55
2 Alberto Contador Velasco (Spa) Team Saxo Bank 0:00:46
3 Daniel Diaz (Arg) San Luis Somos Todos 0:01:29
4 Stefan Schumacher (Ger) Christina Watches-Ofone 0:01:34
5 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale 0:01:50

______________

Het Europese wielerseizoen begon vandaag in zuid Frankrijk met de GP d'Ouverture La Marseillaise (1.1). Samuel Dumoulin was de snelste in de sprint van een groep van vijftien renners.

1 Samuel Dumoulin (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 3:39:29
2 Marco Marcato (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
3 Arthur Vichot (Fra) FDJ
4 Jérémie Galland (Fra) Saur - Sojasun
5 Davide Malacarne (Ita) Team Europcar

15 Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team

16 Bobbie Traksel (Ned) Landbouwkrediet 0:00:30

De volgende wielerkoers begint woensdag eveneens in zuid Frankrijk, de Etoile de Bessèges.


______________


Dit weekend werden ook de wereldkampioenschappen veldrijden gereden in het Belgische Koksijde. Nederland pakte de wereldtitel in alle disciplines, behalve bij de profs want daar domineerden de Belgen als nooit tevoren: de gehele top 7 was Belgisch en de eerste buitenlander nog altijd meer dan een minuut achter de laatste Belg...


Junioren
1 Mathieu Van Der Poel (Netherlands) 0:43:36
2 Wout Van Aert (Belgium) 0:00:08
3 Quentin Jauregui (France) 0:00:21

Beloften
1 Lars Van Der Haar (Netherlands) 0:49:20
2 Wietse Bosmans (Belgium) 0:00:01
3 Michiel Van Der Heijden (Netherlands) 0:00:04

7 Mike Teunissen (Netherlands) 0:01:03

Dames
1 Marianne Vos (Netherlands) 0:41:04
2 Daphny Van Den Brand (Netherlands) 0:00:37
3 Sanne Cant (Belgium) 0:00:38

4 Sanne Van Paassen (Netherlands) 0:00:49
7 Sophie De Boer (Netherlands) 0:01:05

Heren
1 Niels Albert (Belgium) 1:06:07
2 Rob Peeters (Belgium) 0:00:24
3 Kevin Pauwels (Belgium) 0:00:30
4 Tom Meeusen (Belgium) 0:00:34
5 Bart Aernouts (Belgium) 0:00:35
6 Klaas Vantornout (Belgium) 0:01:09
7 Sven Nys (Belgium) 0:01:11
8 Radomir Simunek (Czech Republic) 0:02:15
9 Philipp Walsleben (Germany) 0:02:25
10 Simon Zahner (Switzerland) 0:02:31

15 Niels Wubben (Netherlands) 0:03:41
HR
HR

DSL
Mister PSV
Winnaar WK Pool 2006

Vak: -
Droomaankoop: David Villa
Posts: 19932
Reg.: 31 juli 2000

De uitslagen van de afgelopen week



De eerste Europese rittenkoers van het seizoen is de Etoile de Bessèges (2.1) in het zuiden van Frankrijk. Jerome Coppel won deze ronde door in de afsluitende tijdrit toe te slaan.
De aanwezige Nederlandse ploegen pakten beiden een ritzege via Kittel en Marcato, terwijl Bobbie Traksel ook goed reed.

Etappe 1
1 Nacer Bouhanni (Fra) FDJ - Big Mat 3:30:25
2 Marcel Kittel (Ger) Project 1t4i
3 Bobbie Traksel (Ned) Landbouwkrediet

Etappe 2
1 Marcel Kittel (Ger) Project 1t4i 1:33:29
2 Kris Boeckmans (Bel) Vacansoleil - DCM Pro Cycling
3 Nacer Bouhanni (Fra) FDJ - Big Mat

Etappe 3
1 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar 3:55:54
2 Franck Vermeulen (Fra) Veranda Rideau U
3 Nacer Bouhanni (Fra) FDJ - Big Mat 0:00:07

Etappe 4
1 Marco Marcato (Ita) Vacansoleil - DCM Pro Cycling 1:45:13
2 Niko Eeckhout (Bel) An Post - Sean Kelly
3 Julien El Fares (Fra) Team Type 1 - Sanofi

Etappe 5a
1 Stéphane Poulhies (Fra) Saur - Sojasun 1:40:35
2 Justin Jules (Fra) Veranda Rideau U
3 Bobbie Traksel (Ned) Landbouwkrediet

Etappe 5b
1 Jérôme Coppel (Fra) Saur - Sojasun 0:14:25
2 Rein Taaramae (Est) Cofidis Le Crédit en Ligne 0:00:26
3 Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:32

Eindklassement
1 Jérôme Coppel (Fra) Saur - Sojasun 12:40:08
2 Franck Vermeulen (Fra) Veranda Rideau U 0:00:25
3 Rein Taaramae (Est) Cofidis Le Crédit en Ligne 0:00:26
4 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar 0:00:28
5 Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:32

16 Bobbie Traksel (Ned) Landbouwkrediet 0:00:57

__________

Het Italiaanse seizoen werd zaterdag afgetrapt in Toscane met de GP Costa degli Etruschi (1.1) waar Elia Viviani voor de tweede keer op rij de massasprint won.

1 Elia Viviani (Ita) Liquigas-Cannondale 4:25:00
2 Sacha Modolo (Ita) Colnago - CSF Inox
3 Filippo Baggio (Ita) Utensilnord Named
4 Giorgio Brambilla (Ita) Leopard - Trek Continental Team
5 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Team Nippo

__________

In Spanje begint men traditiegetrouw met de Ronde van Mallorca, een ronde waar de ploegen elke dag een ander team mogen opstellen. Het is officieel dan ook geen rittenkoers, maar een reeks eendagskoersen te beginnen met de Trofeo Palma (1.1) waar de massasprint een verrassende uitslag had.

1 Andrew Fenn (GBr) Omega Pharma-Quickstep 2:23:53
2 Andre Schulze (Ger) Team Netapp
3 Alesander Porsev (Rus) Katusha Team
4 Manuel Cardoso (Por) Caja Rural
5 Daniele Bennati (Ita) Radioshack-Nissan
6 Remco Te Brake (Ned) Cycling Team De Rijk

__________

De Tour of Qatar (2.1) is ook weer begonnen, ook hier een sprint. Tom Boonen was de snelste, de 7e zege alweer voor Omega Pharma-Quick Step in het nog prille seizoen.

Etappe 1
1 Tom Boonen (Bel) Omega Pharma-QuickStep 3:11:32
2 Adam Blythe (GBr) BMC Racing Team
3 Peter Sagan (Svk) Liquigas-Cannondale
4 Tyler Farrar (USA) Garmin-Barracuda
5 Daniel Oss (Ita) Liquigas-Cannondale

Klassement
1 Tom Boonen (Bel) Omega Pharma-QuickStep 3:11:22
2 Adam Blythe (GBr) BMC Racing Team 0:00:04
3 Peter Sagan (Svk) Liquigas-Cannondale 0:00:06
4 Tyler Farrar (USA) Garmin-Barracuda 0:00:07
5 Adam Hansen (Aus) Lotto Belisol Team
HR
HR

DSL
Mister PSV
Winnaar WK Pool 2006

Vak: -
Droomaankoop: David Villa
Posts: 19932
Reg.: 31 juli 2000

Thomas Dekker is de eerste Nederlander die iets wint dit jaar, hij maakte deel uit van de Garmin ploeg die maandag de ploegentijdrit in de Tour of Qatar (2.1) won. Dinsdag pakte Cavendish een sprintzege en gisteren was Tom Boonen de beste in een waaierrit voor een sterke Tom Veelers, ook Thomas Dekker deed het helemaal niet slecht (24e, in de eerste grote groep).

Etappe 2
1 Garmin - Barracuda 0:12:38
2 Omega Pharma-Quick Step 0:00:07
3 Sky Procycling 0:00:09
4 Katusha Team
5 Liquigas-Cannondale 0:00:13

9 Rabobank Cycling Team 0:00:17

Etappe 3
1 Mark Cavendish (GBr) Sky Procycling 3:23:48
2 Tom Boonen (Bel) Omega Pharma-QuickStep
3 Aidis Kruopis (Ltu) GreenEdge Cycling Team
4 Mark Renshaw (Aus) Rabobank
5 John Degenkolb (Ger) Project 1t4i

Etappe 4
1 Tom Boonen (Bel) Omega Pharma-QuickStep 3:03:14
2 Tom Veelers (Ned) Project 1t4i
3 Fabian Cancellara (Swi) RadioShack-Nissan
4 Juan Antonio Flecha (Spa) Sky Procycling
5 Gert Steegmans (Bel) Omega Pharma-Quick Step 0:00:04

Klassement
1 Tom Boonen (Bel) Omega Pharma-QuickStep 9:50:50
2 Tyler Farrar (USA) Garmin-Barracuda 0:00:31
3 Juan Antonio Flecha (Spa) Sky Procycling 0:00:34
4 Gert Steegmans (Bel) Omega Pharma-Quick Step 0:00:36
5 Bernhard Eisel (Aut) Sky Procycling 0:00:45

6 Tom Veelers (Ned) Project 1t4i 0:01:00
13 Thomas Dekker (Ned) Garmin-Barracuda 0:01:19

________

Op Mallorca boekte Andrew Fenn zijn tweede sprintzege op rij in de Trofeo Migjorn, terwijl de heuvelachtige Trofeo Deira naar de Noor Nordhaug ging. De laatste Trofeo/"etappe" op Mallorca zou gisteren gereden worden, maar werd afgelast wegens het slechte weer.

Trofeo Migjorn
1 Andrew Fenn (GBr) Omega Pharma-Quickstep 3:52:51
2 Alexander Porsev (Rus) Katusha Team
3 Matteo Pelucchi (Ita) Team Europcar
4 Manuel Antonio Leal Cardoso (Por) Caja Rural
5 Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Procycling
6 Yoeri Havik (Ned) Cyclingteam De Rijke

Trofeo Deia
1 Lars Peter Nordhaug (Nor) Sky Pro Cycling 3:55:27
2 Rui Costa (Por) Movistar 0:00:26
3 Luis Henao (Col) Sky Pro Cycling 0:00:28
4 Jakob Fulsang (Den) Radioshack-Nissan 0:00:35
5 Tiago Machado (Por) Radioshack-Nissan



Zo staat Quick Step al op negen zeges dit seizoen, duidelijk dé ploeg van het vroege voorjaar. Ze wonnen vorig jaar in het hele seizoen maar acht koersen.

[Dit bericht is veranderd door DSL (op 9 februari 2012 09:50:40).]
HR
HR

DSL
Mister PSV
Winnaar WK Pool 2006

Vak: -
Droomaankoop: David Villa
Posts: 19932
Reg.: 31 juli 2000

Tom Boonen won de Tour of Qatar (2.1), de laatste ritzeges waren voor Demare (de wereldkampioen bij de beloften die zijn eerste profzege boekte) en Cavendish.

Etappe 5
1 Mark Cavendish (GBr) Sky Procycling 3:30:40
2 Daniel Oss (Ita) Liquigas-Cannondale
3 Peter Sagan (Svk) Liquigas-Cannondale

Etappe 6
1 Mark Cavendish (GBr) Sky Procycling 3:30:40
2 Daniel Oss (Ita) Liquigas-Cannondale
3 Peter Sagan (Svk) Liquigas-Cannondale

Eindklassement
1 Tom Boonen (Bel) Omega Pharma-QuickStep 13:21:30
2 Tyler Farrar (USA) Garmin-Barracuda 0:00:31
3 Juan Antonio Flecha (Spa) Sky Procycling 0:00:34
4 Gert Steegmans (Bel) Omega Pharma-Quick Step 0:00:36
5 Bernhard Eisel (Aut) Sky Procycling 0:00:45

6 Tom Veelers (Ned) Project 1t4i 0:01:00
18 Thomas Dekker (Ned) Garmin-Barracuda 0:01:56

________

De Giro della Provincia di Reggio Calabria (2.1) in het uiterste zuiden van het Italiaanse vasteland bestond uit twee ritten, 2x een sprint en 2x won Viviani.

Etappe 1
1 Elia Viviani (Ita) Liquigas-Cannondale 3:45:50
2 Daniele Colli (Ita) Team Type 1 - Sanofi
3 Elia Favilli (Ita) Farnese Vini - Selle Italia

Etappe 2
1 Elia Viviani (Ita) Liquigas-Cannondale 4:45:58
2 Daniele Colli (Ita) Team Type 1 - Sanofi
3 Maximilian Richeze (Arg) Team Nippo

Eindklassement
1 Elia Viviani (Ita) Liquigas-Cannondale 8:31:28
2 Daniele Colli (Ita) Team Type 1 - Sanofi 0:00:08
3 Elia Favilli (Ita) Farnese Vini - Selle Italia 0:00:16
4 Maximilian Richeze (Arg) Team Nippo
5 Roberto Cesaro (Ita) Meridiana Kamen Team 0:00:20

________

Deze week werrd ook de Tour Méditerranéen (2.1) gereden, de Ronde van de Middellandse Zee werd gedomineerd door twee renners. De mij voorheen totaal onbekende John Tiernan-Locke won de eerste en de laatste rit en daarmee ook de ronde, tussendoor waren er twee zeges voor onze landgenoot Michel Kreder! Kreder deed het in rit twee met een aanval in de laatste kilometer en in de derde etappe won hij zelf de sprint. De slotrit in deze ronde heeft een traditionele aankomst op de Mont Faron, maar de etappe werd aangepast wegens de sneeuw waardoor men op een korter klimmetje aan kwam waar die Tiernan-Locke dus de beste was.

Etappe 1
1 Jonathan Tiernan-Locke (GBr) Endura Racing 3:21:03
2 Yauheni Hutarovich (Blr) FDJ-Big Mat
3 Sébastien Chavanel (Fra) Team Europcar
4 Raymond Kreder (Ned) Garmin - Barracuda

Etappe 2
1 Michel Kreder (Ned) Garmin - Barracuda 3:10:40
2 Guillaume Boivin (Can) Spidertech Powered By C10
3 Yauheni Hutarovich (Blr) FDJ-Big Mat

5 Raymond Kreder (Ned) Garmin - Barracuda

Etappe 3
1 Michel Kreder (Ned) Garmin - Barracuda 2:23:14
2 Danilo Napolitano (Ita) Acqua & Sapone
3 Guillaume Blot (Fra) Bretagne - Schuller

Etappe 4
1 Jonathan Tiernan-Locke (GBr) Endura Racing 1:54:05
2 Daniel Navarro (Spa) Team Saxo Bank 0:00:17
3 Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone

22 Michel Kreder (Ned) Garmin - Barracuda 0:00:27

Eindklassement
1 Jonathan Tiernan-Locke (GBr) Endura Racing 10:48:42
2 Michel Kreder (Ned) Garmin - Barracuda 0:00:27
3 Daniel Navarro (Spa) Team Saxo Bank 0:00:31
4 Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone 0:00:33
5 Angel Madrazo (Spa) Movistar Team 0:00:42
HR
HR

DSL
Mister PSV
Winnaar WK Pool 2006

Vak: -
Droomaankoop: David Villa
Posts: 19932
Reg.: 31 juli 2000

Uitslagen van deze week:


De Tour of Oman (2.HC) is gewonnen door Peter Velits. Hij werd tweede in de koninginnenrit achter Vincenzo Nibali en wint de ronde dankzij bonificatieseconden uit de vlakke ritten.
Robert Gesink won vorig jaar deze ronde, maar hij deed nu niet mee, wel deed Tom Slagter het uitstekend met een zesde plaats in het eindklassement..

Etappe 1: André Greipel (Ger) Lotto Belisol Team
Etappe 2: Peter Sagan (Svk) Liquigas-Cannondale
Etappe 3: Marcel Kittel (Ger) Project 1t4i
Etappe 4: André Greipel (Ger) Lotto Belisol Team

Etappe 5 (aankomst bergop)
1 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale 4:43:47
2 Peter Velits (Svk) Omega Pharma-Quickstep
3 Sandy Casar (Fra) FDJ-Big Mat 0:00:25

6 Tom Jelte Slagter (Ned) Rabobank Cycling Team 0:00:47

Etappe 6: Marcel Kittel (Ger) Project 1t4i (massasprint)

Eindklassement
1 Peter Velits (Svk) Omega Pharma-Quickstep 21:32:02
2 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale 0:00:01
3 Tony Gallopin (Fra) RadioShack-Nissan 0:00:17
4 Sandy Casar (Fra) FDJ-Big Mat 0:00:21
5 Arnold Jeannesson (Fra) FDJ-Big Mat 0:00:30
6 Tom Jelte Slagter (Ned) Rabobank Cycling Team

_________

De Volta ao Algarve (2.1) is de op één na belangrijkste koers van Portugal, al is deze veel sterker bezet dan de nationale ronde en komen de Portugezen zelf dan ook niet echt aan te pas. De eindzege ging naar Richie Porte die bergop de sterkste was (voor o.a. een goede Hoogerland & Poels) en in de tijdrit eenvoudig stand hield.

Etappe 1: Gianni Meersman (Bel) Lotto Belisol
Etappe 2: Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Procycling

Etappe 3
1 Richie Porte (Aus) Sky Procycling 4:55:11
2 Tiago Machado (Por) RadioShack-Nissan 0:00:08
3 Rui Costa (Por) Movistar Team
4 Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil-DCM 0:00:24
5 Wouter Poels (Ned) Vacansoleil-DCM

Etappe 4: Gerald Ciolek (Ger) Omega Pharma-QuickStep

Etappe 5
1 Bradley Wiggins (GBr) Sky Procycling 0:32:48
2 Tony Martin (Ger) Omega Pharma-QuickStep
3 Richie Porte (Aus) Sky Procycling 0:00:13
4 Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team 0:00:14
5 Jesse Sergent (NZl) RadioShack-Nissan

Eindklassement
1 Richie Porte (Aus) Sky Procycling 19:02:43
2 Tony Martin (Ger) Omega Pharma-QuickStep 0:00:37
3 Bradley Wiggins (GBr) Sky Procycling 0:00:44
4 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Lotto Belisol 0:00:50
5 Rui Costa (Por) Movistar Team 0:00:58

9 Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil-DCM 0:01:33
12 Wouter Poels (Ned) Vacansoleil-DCM 0:01:54

_________

De Tour Cycliste International du Haut Var (2.1) is een voormalige eendagskoers die de laatste jaren als tweedaagse wordt afgewerkt, beide ritten met aankomst op een klimmetje.
In de beide ritten was Jonathan Tiernan-Lock de sterkste, al bleven in de eerste etappe nog wel twee vroege vluchters nét vooruit. De 27-jarige Brit was voor deze maand nog totaal onbekend bij vrijwel iedere wielervolger, maar is nu al twee Franse rondjes op rij enorm sterk en heeft al vijf zeges te pakken.. zeer opmerkelijk.

Etappe 1
1 Romain Hardy (Fra) Bretagne - Schuller 4:47:10
2 Clément Koretzky (Fra) La Pomme Marseille
3 Jonathan Tiernan-Lock (GBr) Endura Racing 0:00:06
4 Jeremie Galland (Fra) Saur - Sojasun 0:00:11
5 Simon Clarke (Aus) Greenedge Cycling Team

Etappe 2
1 Jonathan Tiernan-Lock (GBr) Endura Racing 5:23:13
2 Julien El Fares (Fra) Team Type 1 - Sanofi 0:00:01
3 Julien Simon (Fra) Saur - Sojasun 0:00:04
4 Jonathan Hivert (Fra) Saur - Sojasun 0:00:11
5 Simon Clarke (Aus) Greenedge Cycling Team 0:00:13

Eindklassement
1 Jonathan Tiernan-Lock (GBr) Endura Racing 10:10:29
2 Julien El Fares (Fra) Team Type 1 - Sanofi 0:00:06
3 Julien Simon (Fra) Saur - Sojasun 0:00:09
4 Romain Hardy (Fra) Bretagne - Schuller 0:00:13
5 Simon Clarke (Aus) Greenedge Cycling Team 0:00:18

_________

De lastige Italiaanse eendagswedstrijd de Trofeo Laigueglia (1.1) werd gewonnen Moreno Moser, het zeer talentvolle neefje van Francesco Moser (wereldtopper eind jaren '70/begin jaren '80). Hij bleef in zijn eentje een uitgedund peloton van een man of twintig voor.

1 Moser Moreno (Ita) Liquigas - Cannondale 4:58:15
2 Rubiano Chavez Miguel Angel (Col) Androni Giocattoli 0.04
3 Montaguti Matteo (Ita) AG2R - La Mondiale
4 Brambilla Gianluca (Ita) Colnago - Csf Inox
5 Gavazzi Francesco (Ita) Astana Pro Team

_________

Gisteren begon tenslotte in het zuiden van Spanje ook nog de Vuelta a Andalucía (2.1), ook wel bekend als de Ruta del Sol. Patrick Gretsch schreef deze 6km lange proloog op zijn naam, na Kittel dus weer een winnende Duitser voor het Nederlandse Project 1T4I (voormalige Skil).
Wilco Kelderman (op het laatste moment invaller voor Lars Boom die thuis bleef om bij de geboorte van zijn kind te zijn) was de beste Nederlander, vlak voor Tom Dumoulin. Robert Gesink deed het ook prima in zijn 1e koers na de beenbreuk.

1 Patrick Gretsch (Ger) Project 1T4I 0:06:49
2 Markel Irizar (Spa) Radioshack-Nissan 0:00:02
3 Jerome Coppel (Fra) Saur - Sojasun 0:00:03
4 Michael Matthews (Aus) Rabobank Cycling Team 0:00:06
5 Goikan Bille (Bel) Lotto - Belisol Team 0:00:08

8 Wilco Kelderman (Ned) Rabobank Cycling Team 0:00:11
9 Tom Dumoulin (Ned) Project 1T4I
19 Robert Gesink (Ned) Rabobank Cycling Team 0:00:17
HR
HR
Deze posting is niet nieuw sinds je vorige bezoek Gepost op 22 februari 2012 om 14:52:45.  Profiel  Stuur een privébericht  Bezoek de homepage  Lid van Supportersvereniging PSV   Wijzig deze posting  Quote deze posting in je reactie
HR
17-01 t/m 22-01 Tour Down Under
04-03 t/m 11-03 Parijs – Nice
07-03 t/m 13-03 Tirreno-Adriatico
17-03 Milaan -Sanremo
19-03 t/m 25-03 Ronde van Catalonië
23-03 E3 Prijs Vlaanderen – Harelbeke
25-03 Gent – Wevelgem
01-04 Ronde van Vlaanderen
02-04 t/m 07-04 Ronde van het Baskenland
08-04 Parijs – Roubaix
15-04 Amstel Gold Race
18-04 De Waalse Pijl
22-04 Luik – Bastenaken – Luik
24-04 t/m 29-04 Ronde van Romandië
05-05 t/m 29-05 Giro 2012
03-06 t/m 10-06 Critérium du Dauphiné
09-06 t/m 17-06 Ronde van Zwitserlamd
30-06 t/m 22-07 Tour de France
10-07 t/m 16-07 Ronde van Polen
06-08 t/m 12-08 Eneco Tour 2012
14-08 Clasica Ciclista San Sebastian
18-08 t/m 09-09 Vuelta 2012
19-08 Vattenfall Cyclassics
26-08 GP Ouest France – Plouay
07-09 GP Québec
09-09 GP Montréal
10-10 t/m 14-10 Tour of Beijing
20-10 Ronde van Lombardije
HR
HR

DSL
Mister PSV
Winnaar WK Pool 2006

Vak: -
Droomaankoop: David Villa
Posts: 19932
Reg.: 31 juli 2000

Alejandro Valverde heeft de Vuelta a Andalucia (2.1) gewonnen, hij was veruit de beste in de koninginnenrit met aankomst bergop aankomst en werd tweede in de slotrit waar Dani Moreno het sprintje bergop won. Oscar Freire was de beste sprinter in dit rondje, al kwam hij in de eerste etappe net te laat om de vroege vluchters terug te pakken.

Er reden maar liefst vijf Nederlanders in de top 20, en uitgerekend de minst verwachte was de beste: Tom Dumoulin werd zeer knap zesde in één van zijn eerste profkoersen.

Etappe 1
1 Javier Ramírez (Spa) Andalucia 5:02:10
2 Luis Angel Mate (Spa) Cofidis, Le Credit En Ligne
3 Will Routley (Can) Spidertech Powered By C10 0:00:03
4 Óscar Freire (Spa) Katusha Team
5 Juan J Lobato (Spa) Andalucia

Etappe 2
1 Alejandro Valverde Belmonte (Spa) Movistar Team 4:02:37
2 Denis Menchov (Rus) Katusha Team 0:00:10
3 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Le Credit En Ligne
4 Frank Schleck (Lux) RadioShack-Nissan
5 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:00:13

11 Bauke Mollema (Ned) Rabobank Cycling Team 0:00:24
13 Tom Dumoulin (Ned) Project 1t4i 0:00:26
14 Robert Gesink (Ned) Rabobank Cycling Team 0:00:30

Etappe 3
1 Óscar Freire (Spa) Katusha Team 3:41:55
2 Daniel Schorn (Aut) Team NetApp
3 Michael Matthews (Aus) Rabobank Cycling Team
4 Marco Marcato (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
5 Simon Geschke (Ger) Project 1t4i
6 Pim Ligthart (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team

Etappe 4
1 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha Team 3:14:54
2 Alejandro Valverde Belmonte (Spa) Movistar Team 0:00:02
3 Samuel Sanchez Gonzalez (Spa) Euskaltel - Euskadi
4 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-Dcm Pro Cycling Team
5 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Belisol Team

6 Robert Gesink (Ned) Rabobank Cycling Team
8 Bauke Mollema (Ned) Rabobank Cycling Team

Eindklassement
1 Alejandro Valverde Belmonte (Spa) Movistar Team 16:08:49
2 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:00:03
3 Jerome Coppel (Fra) Saur - Sojasun 0:00:08
4 Denis Menchov (Rus) Katusha Team 0:00:14
5 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-Dcm Pro Cycling Team 0:00:15

6 Tom Dumoulin (Ned) Project 1T4I 0:00:18
10 Wilco Kelderman (Ned) Rabobank Cycling Team 0:00:28
11 Robert Gesink (Ned) Rabobank Cycling Team
12 Bauke Mollema (Ned) Rabobank Cycling Team 0:00:29
17 Steven Kruijswijk (Ned) Rabobank Cycling Team 0:00:36


Dit weekeinde o.a. het Vlaamse openingsweekend met morgen de Omloop Het Nieuwsblad en zondag Kuurne-Brussel-Kuurne.

[Dit bericht is veranderd door DSL (op 23 februari 2012 20:17:02).]
HR
HR
Deze posting is niet nieuw sinds je vorige bezoek Gepost op 24 februari 2012 om 17:09:38.  Profiel  Stuur een privébericht  Bezoek de homepage  Lid van Supportersvereniging PSV   Wijzig deze posting  Quote deze posting in je reactie
HR
Ben benieuwd morgen, Omloop Het Nieuwsblad heeft een nieuw parcour nieuwe finale. Ik voorspel een Boonen, Langeveld, Flecha, Gilbert, Brechel en Haussler als de grote favorieten. Leukemans en Paolini zijn twee outsiders. Kijk er onwijs naar uit. Het begint te kriebelen het wielerseizoen staat op punt om echt te beginnen.

Brussel-Kuurne-Brussel is op zondag zal het moeten doen met een kleine samenvatting maar ach. Dit is een wedstrijd waarin een massasprint niet vaak voor komt. Mijn favorieten hier zijn: Flecha, Ciolek, Brechel, Ballan, Hoste en Devolder. Outsiders: Cavendish, Renshaw en Farrar. Het beloofd op wielergebied een mooi weekend te worden en kijk er naar uit.

[Dit bericht is veranderd door klokske (op 25 februari 2012 16:41:22).]
HR
HR
Deze posting is niet nieuw sinds je vorige bezoek Gepost op 25 februari 2012 om 16:40:27.  Profiel  Stuur een privébericht  Bezoek de homepage  Lid van Supportersvereniging PSV   Wijzig deze posting  Quote deze posting in je reactie
HR
1. VANMARCKE Sep
2. BOONEN Tom
3. FLECHA GIANNONI Juan Antonio
4. HAUSSLER Heinrich
5. VAN AVERMAET Greg
6. MARCATO Marco

Zeer mooie finale gezien, waar Vanmarcke de sterkste bleek uit een kopgroep van 3. Boonen zat er dicht bij amai wat een werk heeft die verzet. Flecha zat er helemaal doorheen word wel knap derde. Jammer dat Sebastiaan is gevallen. Boom was betrokken bij een ongelukkig val partij. Lieuwe Westra reed tegen een toeschouwer die zich zelf belangerijker vond :nee. Nouja leuke koers verdiende en verassende winnaar. Morgen Brussel - Kuurne - Brussel.
HR
HR

ties1992
Veelbelovend talent PSV o19

Vak: Noord - PP
Droomaankoop: -
Posts: 331
Reg.: 14 december 2008

Deze posting is niet nieuw sinds je vorige bezoek Gepost op 25 februari 2012 om 20:52:58.  Profiel  Stuur een email  Stuur een privébericht  Lid van Supportersvereniging PSV   Wijzig deze posting  Quote deze posting in je reactie
HR
Ik zag Boom wel als een outsider, jammer genoeg viel hij. Wel een dikke pluim voor Vanmarcke en wat heeft Boonen de kans op een overwinning hier gruwelijk laten liggen zeg. Heerlijk, het wielrennen is weer echt begonnen!
HR
HR

DSL
Mister PSV
Winnaar WK Pool 2006

Vak: -
Droomaankoop: David Villa
Posts: 19932
Reg.: 31 juli 2000

Uitslagen van het weekend:



De Omloop Het Nieuwsblad (1.HC) werd gewonnen door Sep Vanmarcke, hij was samen met Tom Boonen en Juan Antonio Flecha overgebleven uit een groepje dat was weggereden in de heuvelzone en won verrassend de sprint voor Boonen.

1 Sep Vanmarcke (Bel) Garmin-Barracuda 4:52:34
2 Tom Boonen (Bel) Omega Pharma-Quickstep
3 Juan Antonio Flecha Giannoni (Spa) Sky Procycling
4 Heinrich Haussler (Aus) Garmin-Barracuda 0:00:25
5 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team
6 Marco Marcato (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
7 Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale
8 Matthieu Ladagnous (Fra) Fdj-Big Mat
9 Alexandre Pichot (Fra) Team Europcar
10 Staf Scheirlinckx (Bel) Accent Jobs - Willems Veranda's

15 Bobbie Traksel (Ned) Landbouwkrediet

________________

Geen verrassing in Kuurne-Brussel-Kuurne (1.1), de vluchters werden ingerekend en Cavendish won in zijn regenboogtrui.

1 Mark Cavendish (GBr) Sky Procycling 4:27:30
2 Yauheni Hutarovich (Blr) FDJ-Big Mat
3 Kenny Robert Van Hummel (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
4 Arnaud Demare (Fra) FDJ-Big Mat
5 Alexander Serebryakov (Rus) Team Type 1 - Sanofi

6 Tom Veelers (Ned) Project 1t4i
8 Stefan Van Dijk (Ned) Accent Jobs - Willems Veranda's

________________

De lastige Zwitserse koers de G.P. Città di Lugano (1.1) werd gewonnen door Eros Capecchi, hij was in de finale weggereden uit een elitegroepje en bleef zo net Damiano Cunego en supertalent Enrico Battaglin voor.

1 Eros Capecchi (Ita) Liquigas-Cannondale 4:32:02
2 Damiano Cunego (Ita) Lampre - ISD 0:00:04
3 Enrico Battaglin (Ita) Colnago - CSF Inox
4 Matej Gnezda (Slo) Adria Mobil
5 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Androni Giocattoli

________________

De lastige Zwitserse koers de G.P. Città di Lugano (1.1) werd gewonnen door Eros Capecchi, hij was in de finale weggereden uit een elitegroepje en bleef zo net Damiano Cunego en supertalent Enrico Battaglin voor.

1 Eros Capecchi (Ita) Liquigas-Cannondale 4:32:02
2 Damiano Cunego (Ita) Lampre - ISD 0:00:04
3 Enrico Battaglin (Ita) Colnago - CSF Inox
4 Matej Gnezda (Slo) Adria Mobil
5 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Androni Giocattoli

________________

De Franse heuvelkoers Les Boucles du Sud Ardèche - Souvenir Francis Delpech (1.1) ging naar Rémi Pauriol, hij reed op het laatste klimmetje weg van zijn kompanen die hem niet meer terugzagen.

1 Rémi Pauriol (Fra) FDJ-Big Mat 5:09:08
2 Arthur Vichot (Fra) FDJ-Big Mat 0:00:31
3 Jon Izaguirre Insausti (Spa) Euskaltel - Euskadi
4 Davide Malacarne (Ita) Team Europcar
5 Jérôme Pineau (Fra) Omega Pharma-Quickstep

________________

In Spanje zorgde Michael Matthews voor de eerste zege van Rabobank dit seizoen, hij was de snelste van een uitgedund peloton in de Clasica de Almeria (1.HC).

1 Michael Matthews (Aus) Rabobank Cycling Team 4:24:17
2 Borut Bozic (Slo) Astana Pro Team
3 Roger Kluge (Ger) Project 1T4I
4 Stéphane Poulhies (Fra) Saur - Sojasun
5 Francisco Jose Ventoso (Spa) Movistar Team

6 Pim Ligthart (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
8 Michel Kreder (Ned) Garmin - Barracuda

________________

Tenslotte is in Maleisië de Tour de Langkawi (2.HC) aan de gang, één van de grootste Aziatische koersen waar altijd veel renners van alle continenten op af komen. Zo ook dit jaar, de openingstijdrit van 20.3km werd gewonnen door de Amerikaan Zabriskie en de Italiaan Guardini (die hier vorig jaar doorbrak) pakte al twee sprintzeges.

Etappe 1
1 David Zabriskie (USA) Garmin-Barracuda 0:24:34
2 Adam Phelan (Aus) Drapac 0:01:00
3 Darren Lapthorne (Aus) Drapac 0:01:11
4 Tom Danielson (USA) Garmin-Barracuda 0:01:17
5 José Rujano Guillen (Ven) Androni Giocattoli 0:01:27

Etappe 2
1 Andrea Guardini (Ita) Farnese Vini 3:35:19
2 Jacobe Keough (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
3 Christian Delle Stelle (Ita) Colnago - CSF Inox

5 Raymond Kreder (Ned) Garmin-Barracuda

Etappe 3
1 Andrea Guardini (Ita) Farnese Vini 4:30:11
2 Raymond Kreder (Ned) Garmin-Barracuda
3 Anuar Manan (Mas) Champion System

Klassement
1 David Zabriskie (USA) Garmin-Barracuda 8:30:04
2 Adam Phelan (Aus) Drapac 0:01:00
3 Darren Lapthorne (Aus) Drapac 0:01:10
4 Tom Danielson (USA) Garmin-Barracuda 0:01:17
5 José Rujano Guillen (Ven) Androni Giocattoli 0:01:26

10 Floris Goesinnen (Ned) Drapac 0:01:50
HR
HR

DSL
Mister PSV
Winnaar WK Pool 2006

Vak: -
Droomaankoop: David Villa
Posts: 19932
Reg.: 31 juli 2000

Uitslagen van de week:

In de Tour de Langkawi (2.HC) bleef Andrea Guardini de sprints domineren met uiteindelijk zes ritzeges. José Serpa pakte twee etappes, waaronder de koninginnenrit, en het eindklassement. De vreemde eend in de bijt was Marco Canola, hij won ritje voor de vluchters.

Etappe 4: Andrea Guardini (Ita) Farnese Vini 3:57:11
Etappe 5: Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli 4:32:17

Etappe 6
1 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli 3:09:37
2 Victor Nino Corredor (Col) Azad University 0:00:02
3 José Rujano Guillen (Ven) Androni Giocattoli 0:00:46
4 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Astana Pro Team 0:02:32
5 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli 0:02:53

Etappe 7: Marco Canola (Ita) Colnago - CSF Inox 4:25:17
Etappe 8: Andrea Guardini (Ita) Farnese Vini - Selle Italia 2:13:27
Etappe 9: Andrea Guardini (Ita) Farnese Vini - Selle Italia 3:27:06
Etappe 10: Andrea Guardini (Ita) Farnese Vini - Selle Italia 2:36:42

Eindklassement
1 Jose Serpa (Col) Androni Giocattoli 32:55:31
2 Jose Rujano (Ven) Androni Giocattoli 0:00:30
3 Victor Nino Corridor (Col) Azad University Cross Team 0:01:03
4 Alexandr Dyachenko (Kaz) Astana Pro Team 0:02:20
5 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli 0:03:50

_____________

Het Waalse seizoen werd woensdag geopend door Le Samyn (1.1) waar Arnaud Demare (wereldkampioen bij de beloften vorig jaar) de snelste was in de sprint.

1 Arnaud Demare (Fra) FDJ-Big Mat 4:31:17
2 Kris Boeckmans (Bel) Vacansoleil-Dcm Pro Cycling Team
3 Adrien Petit (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
4 Anthony Ravard (Fra) Ag2R La Mondiale
5 Giacomo Nizzolo (Ita) Radioshack-Nissan

11 Michel Kreder (Ned) Team Garmin-Cervelo

_____________

Aan de andere kant van de taalgrens werd vanaf vrijdag de Driedaagse van West-Vlaanderen (2.1) gereden, deze werd gewonnen door Julien Vermote. Hij werd 2e in de proloog achter Kwiatkowski en profiteerde van een valpartij van de Pool die de ronde moest verlaten.
Sprintzeges waren er voor Chicchi en (wederom) Demare.

Proloog
1 Michal Kwiatkowski (Pol) Omega Pharma-Quickstep 0:08:00.430
2 Julien Vermote (Bel) Omega Pharma-Quickstep 0:00:04.023
3 Robert Thomas Wagner (Ger) Radioshack-Nissan 0:00:08.953
4 Alex Rasmussen (Den) Garmin-Barracuda 0:00:10.125
5 Jesse Sergent (NZl) Radioshack-Nissan 0:00:10.199

Etappe 1
1 Francesco Chicchi (Ita) Omega Pharma-Quickstep 4:14:23
2 Arnaud Demare (Fra) FDF-Big Mat
3 Saïd Haddou (Fra) Team Europcar

5 Pim Ligthart (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team

Etappe 2
1 Arnaud Demare (Fra) FDF-Big Mat 4:35:48
2 Alexander Porsev (Rus) Katusha Team
3 Kenny Robert Van Hummel (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team

Eindklassement
1 Julien Vermote (Bel) Omega Pharma-Quickstep 8:58:15
2 Jesse Sergent (NZl) RadioShack-Nissan 0:00:06
3 Mikhail Ignatyev (Rus) Katusha Team 0:00:09
4 Jack Bauer (NZl) Garmin-Barracuda 0:00:10
5 Tyler Farrar (USA) Garmin-Barracuda 0:00:11

_____________

In het zuidoosten van Spanje werd de Vuelta a Murcia (2.1) verreden, deze ronde heeft het financieel moeilijk en was daarom ingekort tot slechts twee ritten. De Colombiaan Quintana was de beste in de bergetappe voor Wout Poels, ook Wilco Kelderman deed het zeer goed maar hij viel in de afdaling richting de finish en verloor zo ruim vier minuten.
In de tijdrit was de Rus Alexander Serov de beste, maar Quintana wist de schade genoeg te beperken om de eindzege veilig te stellen, mede doordat Poels een matige tijdrit reed en nog naar de derde plaats zakte. De verbazingwekkende Brit Tiernan-Locke die voor dit jaar totaal onbekend was (en toch al 27 is) voegde na al zijn zeges in februari hier ook weer een mooie 2e plaats aan zijn palmares toe.

Etappe 1
1 Nairo Quintana (Col) Movistar Team 4:51:52
2 Wout Poels (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:00:14
3 Jonathan Tiernan-Locke (GBr) Endura Racing 0:00:16
4 Sergio Pardilla (Spa) Movistar Team
5 Samuel Sanchez (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:00:26
6 Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:00:32
7 Robert Gesink (Ned) Rabobank Cycling Team 0:00:53

Etappe 2
1 Alexander Serov (Rus) RusVelo 0:13:46
2 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team
3 Alexander Wetterhall (Swe) Endura Racing 0:00:03
4 Alexey Kunshin (Rus) Lokosphinx 0:00:06
5 Jan Barta (Cze) Team NetApp 0:00:10

6 Robert Gesink (Ned) Rabobank Cycling Team 0:00:12
10 Stef Clement (Ned) Rabobank Cycling Team 0:00:17

Eindklassement
1 Nairo Quintana (Col) Movistar Team 5:06:10
2 Jonathan Tiernan-Locke (GBr) Endura Racing 0:00:06
3 Wout Poels (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:00:09
4 Sergio Pardilla (Spa) Movistar Team 0:00:15
5 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team 0:00:21
6 Samuel Sanchez (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:00:22
7 Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:00:25
8 Robert Gesink (Ned) Rabobank Cycling Team 0:00:33

_____________

De Strade Bianche (1.1) over de onverharde witte wegen van Toscane werd voor de 2e keer gewonnen door Fabian Cancellara, de Zwitser reed op de laatst strook 12km van de meet weg uit een elitegroep en soleerde naar de finish op het befaamde Piazza del Campo in Siena.

1 Fabian Cancellara (Swi) RadioShack-Nissan 4:44:59
2 Maxim Iglinsky (Kaz) Astana Pro Team 0:00:42
3 Oscar Gatto (Ita) Farnese Vini - Selle Italia
4 Alessandro Ballan (Ita) BMC Racing Team 0:00:46
5 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team 0:00:48

_____________

Vandaag ging ook Paris-Nice (WT) weer van start, de proloog leverde een vertekend beeld op door de wisselende weersomstandigheden, maar werd gewonnen door Vacansoleil-aanwinst Gustav Erik Larsson.

Etappe 1
1 Gustav Larsson (Swe) Vacansoleil-DCM 0:11:19
2 Bradley Wiggins (GBr) Sky Procycling 0:00:01
3 Levi Leipheimer (USA) Omega Pharma-Quick Step 0:00:04
4 Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team 0:00:09
5 Thomas De Gendt (Bel) Vacansoleil-DCM 0:00:12
6 Sylvain Chavanel (Fra) Omega Pharma-Quick Step
7 Rein Taaramae (Est) Cofidis Le Credit En Ligne 0:00:13
8 Markel Irizar Aranburu (Spa) RadioShack-Nissan
9 Rémi Pauriol (Fra) FDJ-Bigmat 0:00:15
10 Jerome Coppel (Fra) Saur-Sojasun
HR
HR

Bombolda
Nationale topspeler

Uit: Heerlen
Vak: -
Droomaankoop: -
Posts: 1628
Reg.: 18 augustus 2001

Nog niks van gezien, maar knappe overwinning van Westra vandaag!
HR
HR

DSL
Mister PSV
Winnaar WK Pool 2006

Vak: -
Droomaankoop: David Villa
Posts: 19932
Reg.: 31 juli 2000

In Paris-Nice waren er zeges voor Tom Boonen (waaierrit), Alejandro Valverde en Gianni Meersman (sprintjes bergop), alvorens gisteren de koninginnenrit werd gereden met aankomst op de steile Côte de la Croix Neuve (1.055m|3km|10.1%), ook wel bekend als de Montée Laurent Jalabert, in Mende waar Joaquin Rodriguez vorig jaar nog een Touretappe won.
Lieuwe Westra was de zeer verrassende winnaar van deze rit, de Nederlander reed "gewoon" in de laatste kilometer weg en liet toppers als Valverde, Wiggins en Leipheimer staan. Hij klimt hierdoor ook naar de tweede plaats in het klassement, vlak achter Wiggins, wie weet zit er nog meer in met zondag nog een klimtijdrit.

Etappe 2
1 Tom Boonen (Bel) Omega Pharma-Quick Step 4:22:15
2 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team
3 John Degenkolb (Ger) Project 1T4i
4 Sep Vanmarcke (Bel) Garmin - Barracuda
5 Francesco Gavazzi (Ita) Astana Pro Team

Etappe 3
1 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team 4:36:19
2 Simon Gerrans (Aus) GreenEdge Cycling Team
3 Gianni Meersman (Bel) Lotto-Belisol Team
4 Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Rabobank Cycling Team
5 Xavier Florencio Cabre (Spa) Katusha Team

10 Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil-DCM

Etappe 4
1 Gianni Meersman (Bel) Lotto-Belisol Team 4:21:01
2 Grega Bole (Slo) Lampre - ISD
3 Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil-DCM
4 Xavier Florencio Cabre (Spa) Katusha Team
5 Jonathan Hivert (Fra) Saur-Sojasun

Etappe 5
1 Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil-DCM 4:52:46
2 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team 0:00:06
3 Bradley Wiggins (GBr) Sky Procycling
4 Levi Leipheimer (USA) Omega Pharma-Quick Step
5 Simon Spilak (Slo) Katusha Team
6 Damiano Cunego (Ita) Lampre - ISD 0:00:16
7 Arnold Jeannesson (Fra) FDJ-Bigmat
8 Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Cannondale 0:00:24
9 Rigoberto Uran Uran (Col) Sky Procycling
10 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar 0:00:30

Klassement
1 Bradley Wiggins (GBr) Sky Procycling 18:23:40
2 Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil-DCM 0:00:06
3 Levi Leipheimer (USA) Omega Pharma-Quick Step 0:00:10
4 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team 0:00:18
5 Simon Spilak (Slo) Katusha Team 0:00:37
6 Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team 0:00:39
7 Maxime Monfort (Bel) RadioShack-Nissan 0:00:46
8 Arnold Jeannesson (Fra) FDJ-Bigmat 0:01:06
9 Sylvain Chavanel (Fra) Omega Pharma-Quick Step 0:01:16
10 Robert Kiserlovski (Cro) Astana Pro Team 0:01:21


_________________

De Tirreno-Adriatico werd net als vorig jaar geopend met een ploegentijdrit, toen won Rabobank maar de ploeg kwam er nu totaal niet aan te pas en draait sowieso erg slecht dit voorjaar. De beste renner tot dusver was nog Michael Matthews, maar de Australiër kwam gisteren ten val en moest opgeven. De ritzeges waren voor GreenEdge en Cavendish.

Etappe 1
1 GreenEdge Cycling Team 0:18:41
2 RadioShack-Nissan 0:00:17
3 Garmin - Barracuda
4 Sky Procycling 0:00:23
5 Astana Pro Team 0:00:30

13 Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:00:51
16 Rabobank Cycling Team 0:00:57

Etappe 2
1 Mark Cavendish (GBr) Sky Procycling 6:32:32
2 Oscar Freire Gomez (Spa) Katusha Team
3 Tyler Farrar (USA) Garmin - Barracuda
4 Peter Sagan (Svk) Liquigas-Cannondale
5 Sacha Modolo (Ita) Colnago - CSF Inox
6 Kenny Robert Van Hummel (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team

Klassement
1 Matthew Harley Goss (Aus) GreenEdge Cycling Team 6:51:13
2 Stuart O'Grady (Aus) GreenEdge Cycling Team
3 Sebastian Langeveld (Ned) GreenEdge Cycling Team
4 Cameron Meyer (Aus) GreenEdge Cycling Team
5 Mark Cavendish (GBr) Sky Procycling 0:00:13



Vandaag en morgen ook nog de eerste Nederlandse profkoersen van het jaar, de Ronde van Drenthe was vorig jaar nog een rittenkoers (in april) maar nu zijn het twee afzonderlijke eendagskoersen. Een nieuwe vorm en plaats op de kalender dus, al blijft het startveld matig.

[Dit bericht is veranderd door DSL (op 9 maart 2012 11:50:38).]
HRHR

Deze topic is open en bestaat uit 58 pagina's: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 »

Ga naar de vorige topic Ga naar de volgende topic
 

PSV Forums » C - Voetbal/Sport overig » Andere Sporten » Wielrennen

HR

Bookmark and Share

HR
clubgevoel
HR
HR

Gratis lid worden

HR

VoVo-klassement pagina

HR

Favoriete opstellingen

HR

PSV Chatbox

Ga nu naar de chatbox om met andere fans van gedachten te wisselen over de club!

HR

PSV Poll

In welke linie moet PSV nu als eerste versterking halen?

Doel
Verdediging
Middenveld
Aanval
Geen mening

HR

VoVo

Van de PSV-fans denkt 89,1% dat Feyenoord wint van Vitesse. Wat denk jij?

HR

Ideeënbus

We zijn op zoek naar jouw ideeën om PSV Netwerk nog beter te maken.

HR

Pool

De posters op deze pagina hebben nog geen voorspellingen ingestuurd voor PSV-Osijek.

HR

Oranje Netwerk

Ga nu kijken wat er op Oranje Netwerk te doen is!